• 09.05.2022

Chybí vám dostatek spánku? Nejste jediní, s nespavostí se v dnešní hektické době potýká vysoké procento populace. Důvodů je mnoho, avšak tím nejčastějším je stres. Jak mít kvalitní spánek a ráno se probouzet svěží a odpočatí? Představujeme Lunestil®, přírodní řešení v podobě inovativních duokapslí s jedinečným mechanismem účinku a využitím přírodních zdrojů, jejichž síla se v podpoře zdravého spánku a svěžího probuzení využívá od nepaměti. Chcete spánek vašich snů? Řešení je jednoduché. Lunestil®!

 

Lunestil® PRO SPÁNEK VAŠICH SNŮ
Lunestil® PRO SPÁNEK VAŠICH SNŮ

Bez kvalitního spánku to nepůjde

V noci špatně spíte a ráno se probouzíte unavení? Ptáte se, proč pocit ranní svěžesti není po nočním odpočinku naprostou samozřejmostí? Faktorů, které ovlivňují kvalitu spánku je mnoho a všechny spolu úzce souvisí. Těmi nejčastějšími jsou každodenní stres a starosti, deprese a úzkosti, nedostatek času na spánek, vliv tzv. modrého světla, světelné znečištění, narušení denního biorytmu nebo také neschopnost relaxace a odpočinku. Řešení obtíží se spánkem se nevyplatí odkládat, což ostatně v případě dlouhodobé nespavosti pocítíte sami, protože zdravotní obtíže na sebe nenechají dlouho čekat. Kvalitní spánek a svěží probuzení je synonymem nejen fyzického, ale také psychického zdraví, což jasně dokazuje dobrá nálada během celého dne poté, co se opravdu dobře vyspíte.

 

Nespavost má řešení

S nespavostí, i když ne v takové míře jako dnes, se člověk potýká od nepaměti. Přírodní léčitelství má proto s podporou spánku bohaté zkušenosti, a to je také jeden z důvodů, proč mnozí při obtížích se spánkem využívají spíše tradiční přírodní zdroje. Léky na nespavost vázané na lékařský předpis mohou mít mnoho negativních vedlejších účinků, což si ti, kteří chtějí mít spánek snů a svěží ráno, ovšem bez nežádoucích pocitů utlumení a celodenní ospalosti, uvědomují. Spojení nejmodernějších vědeckých poznatků a tradičních přírodních zdrojů představuje doplněk stravy Lunestil® v podobě inovativních duokapslí s jedinečným mechanismem účinku.

Zpožděné uvolňování aktivních látek v doplňku stravy Lunestil® je naprosto unikátní způsob podpory snadného usínání a zdravého, kvalitního spánku. Lunestil® nejsou jen klasické tablety, díky kterým rychle usnete, Lunestil® jsou unikátní duokapsle, díky kterým podpoříte snadné usínání a ráno se probudíte svěží a odpočatí

 

Lunestil® PRO SPÁNEK VAŠICH SNŮ
Lunestil® PRO SPÁNEK VAŠICH SNŮ

Na melatonin zapomeňte

Někteří jsou si vědomi existence melatoninu, hormonu, který spánek ovlivňuje. Použití melatoninu v potravinách (a tedy i v doplňcích stravy) je v ČR zakázáno, a proto ho nenajdete ani v doplňku stravy Lunestil®. Respekt nejen k přírodě, ale především k lidskému zdraví je důvodem, proč produkci melatoninu ponecháváme pouze v režii vašeho organismu a Lunestil® podporuje váš spánek účinnou přírodní cestou.

Lunestil® využívá síly jedné z nejoblíbenějších, nejznámější a nejúčinnějších bylin, která je s podporou spánku spojována, a sice levandule lékařské, která přispívá nejen ke kvalitnímu a zdravému nočnímu spánku, ale také k relaxaci. Levanduli lékařskou doplňuje mučenka pletní, která se společně s vitaminem B6 uvolňuje do organismu až poté, co usnete. A jak zajistit, aby vaše ráno bylo opravdu svěží? Vitaminem B6, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

 

 

Díky doplňku stravy Lunestil® se nejen dobře vyspíte, ale ráno se probudíte opravdu odpočatí a svěží. Nevěříte? Pak nezbývá, než Lunestil® vyzkoušet na vlastní spánek!

Lunestil® PRO SPÁNEK VAŠICH SNŮ!